foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

 Grono pedagogiczne

Przedmiot Imię i Nazwisko Adres email
edukacja wczesnoszkolna mgr Joanna Drosińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Katarzyna Czoch Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Jolanta Zawada Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Grażyna Sieprawska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Anna Bębenek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Magdalena Grabek  
język polski: mgr Aleksandra Mioduszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
język angielski: mgr Ewelina Rankiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
historia i wos: mgr Monika Cichoń-Gładysz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyroda/biologia mgr Ewa Kowalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
geografia mgr Beata Samek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
matematyka: mgr Anna Warot Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
muzyka: mgr Robert Budzyń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
technika: mgr Janusz Nowak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
plastyka: mgr Agnieszka Król Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wychowanie fizyczne: mgr Agata Mikulec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  lct Kamil Cudejko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Jarosław Błaszczuk  
informatyka: mgr Gabriela Rawska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Janusz Nowak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
logopeda: mgr Monika Birówka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
religia: mgr Ireneusz Milc Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
biblioteka: mgr Beata Pękala Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pedagog: mgr Małgorzata Szczypczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
psycholog: mgr Magdalena Łacheta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
świetlica: mgr Marta  Chorąży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Monika Cichoń-Gładysz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Beata Pękala Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Aleksandra Mioduszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Celina Moskal Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wdż: mgr Marta  Chorąży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

1% dla Dzieci

 

KRS: 0000052078

Cel: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SKAWINIE

 

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Sympatycy naszej szkoły,

Uprzejmie prosimy przekazanie 1% podatku dochodowego za rok 2019 na rzecz pomocy naszej szkole.

Możecie Państwo to uczynić, wskazując w formularzu PIT – 37,  nr KRS 0000052078
oraz cel szczegółowy: Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie .
Uzyskane środki zostaną w całości przeznaczone na doposażenie bazy dydaktycznej i realizację zadań edukacyjno – wychowawczych.

Z góry dziękujemy !    

REKRUTACJA UCZNIÓW  DO  KLASY IV, V i VII

 

Rodzice uczniów  obecnych  klas III, IV i VI 

Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Skawina

 

 

  WNIOSEK    o przyjęcie  ucznia   należy składać 

   od 2 marca 2020 r. do    27  marca 2020 r.     do  godz. 12.00 

w sekretariacie szkoły  ( Tel. 12  276-76-56)

                         „DZIEŃ OTWARTY”   -   29 lutego 2020 r.   w godzinach  10.00- 13.00                                                                                  

                                                                                     ZAPRASZAMY !!!

 

DOKUMENTY   (Do  pobrania )  lub dostępne w sekretariacie szkoły:

   1) WNIOSEK O PRZYJĘCIE   

   2) KARTA INFORMACYJNA - kl. IV

   3) KARTA INFORMACYJNA - KL. V i VII

   4) POTWIERDZENIE  WOLI   ZAPISU  UCZNIA

Rekrutacja do klasy VII

 

Rodzice uczniów  obecnych  klas VI

Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Skawina

mogą ubiegać się o przyjęcie dziecka   na  rok szkolny  2019/2020   do  klasy  VII

do Szkoły  Podstawowej nr 3 im. Komisji  Edukacji Narodowej w Skawinie.

 

  WNIOSEK    o przyjęcie  ucznia   należy składać 

   do    12  kwietnia 2019 r.     do  godz. 12.00 

w sekretariacie szkoły  ( Tel. 12  276-76-56)

                         „DZIEŃ OTWARTY”   -   9 marca 2019 r.   w godzinach  10.00- 13.00                                                                                  

                                                                                     ZAPRASZAMY !!!

 

 

 

DOKUMENTY   (Do  pobrania )  lub dostępne w sekretariacie szkoły:

  • KLASA VII

Rekrutacja do klasy pierwszej

 

 

  1.  Do  klasy pierwszej  zapisy  dotyczą dzieci siedmioletnich, urodzonych w 2013 r. oraz,  na wniosek  Rodziców,  uczniów sześcioletnich, urodzonych w 2014 r.
  2.  Zapisu dziecka można dokonać w sekretariacie szkoły, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 15.00 w sekretariacie szkoły.            (Tel. 12 276-76-56)
  3.  W  przypadku  wyboru innej  szkoły, Rodzice dzieci z obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie  są  zobowiązani  poinformować Szkołę,  w której  szkole  dziecko  będzie  realizować   obowiązek szkolny.

 

  1.  DOKUMENTY  wymagane przy zapisie  do Szkoły:

(Do pobrania poniżej lub dostępne w sekretariacie szkoły.)

  • KLASY I   (Uczniowie z obwodu).

1) KARTA ZGŁOSZENIA

2) KARTA INFORMACYJNA

 

  • KLASY I (Uczniowie spoza obwodu)

1) WNIOSEK O PRZYJĘCIE

2) KARTA INFORMACYJNA

3) POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU UCZNIA