„PIERWSZAK W TRÓJCE” - ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie zapraszają Rodziców i Uczniów, rozpoczynających naukę 1 września 2018 r. w klasach pierwszych, na spotkanie, które odbędzie się 12 czerwca o godz. 17:00.

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie zaprasza na spotkanie „Pierwszak w Trójce”, które odbędzie się 12 czerwca 2018 r. (wtorek), o godz. 17.00.

Na spotkanie z Dyrektorem i Wychowawcami serdecznie zapraszamy Rodziców i Uczniów, którzy 1 września  2018 roku rozpoczną naukę w klasach pierwszych.

Podczas spotkania zostaną omówione:

1. Organizacja roku szkolnego 2018/2019 – czyli: „Jak będzie zorganizowana nauka w klasach pierwszych ?”.

2. Wyprawka „pierwszoklasisty”, w tym zestaw podręczników (bezpłatnych).

3. Zajęcia pozalekcyjne - „Co wybrać z szerokiego katalogu proponowanych zajęć?”.

4. Organizacja świetlicy, stołówki i dowozu uczniów do szkoły.

5. Bezpieczeństwo uczniów.

Zapraszamy!