Klasowy Konkurs Potraw

Z inicjatywy uczniów 10 października  w klasie V a odbył  się klasowy konkurs na najsmaczniejszą potrawę przygotowaną przez uczniów. Wzięło w nim udział pięcioro uczniów. Dziewczynki Maja Motylewska i Zosia Okarmus upiekły pyszne ciasta, a Julka Wincencik babeczki. Shanice Hall przygotowała ślimaczki z ciasta francuskiego, a jedyny w tym gronie chłopiec – Karol Piątek przyniósł  (jeszcze ciepłą!!!!) zapiekankę makaronową.

Na degustację uczniowie zaprosili Panią Dyrektor, a po lekcji swoimi przysmakami poczęstowali także Pana Wicedyrektora.

Głosami uczniów najlepszą potrawą okazało się ciasto Mai Motylewskiej. Mai oraz pozostałym uczniom, którzy wzięli udział w konkursie,

GRATULUJEMY!!!!