foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Wybory do samorządu uczniowskiego - wyniki

30 września w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Były to wybory inne niż dotychczas, ponieważ z powodu pandemii odbyły się w reżimie sanitarnym. Tym razem to nie wyborcy poszli do urny wyborczej, a urna wyborcza została przyniesiona do każdej klasy, by wszyscy uczniowie klas od trzeciej do siódmej mogli oddać swój głos.

 

 

Kandydatami na funkcję przewodniczącego SU byli (tak samo jak w ubiegłym roku): Julia Kowalska i Kacper Szymula z klasy 6a oraz Zofia Okarmus z klasy 7 a. Komisja wyborcza, w której skład wchodzili: Nikola Jaworska, Shanice Hall i Zofia Wincencik z klasy siódmej, Marlena Tobiasz i Patryk Kapała z klasy szóstej oraz z klasy czwartej Kamila Tobiasz i Dawid Warot , wydała uczniom 88 kart do głosowania. Stwierdzono 3 nieważne głosy i 85 ważnych. Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów:

Julia Kowalska – 3 głosy, Zofia Okarmus – 61 głosów, Kacper Szymula – 21 głosów.

Zatem decyzją uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została wybrana Zofia Okarmus, jej zastępcą będzie Kacper Szymula, a Julia Kowalska będzie pełniła funkcję sekretarza SU.

Gratulujemy Zosi ponownego wyboru na funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Życzymy Wam wielu ciekawych pomysłów, sprawcie, aby w naszej szkole było jeszcze przyjemniej. POWODZENIA!

A komisji wyborczej dziękujemy za sprawne przeprowadzenie wyborów!