Ślubowanie pierwszoklasistów

14 X w naszej szkole miała miejsce ważna uroczystość- PASOWANIE NA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3! To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Najważniejszym elementem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania oraz Pasowanie na Ucznia, którego dokonała p. dyrektor Elżbieta Gutierrez.

W tym dniu uczniowie otrzymali swój pierwszy dokument - legitymację szkolną. Rodzice mocno wspierali swoje pociechy: zaprojektowali i wykonali dyplomy, przygotowali pamiątkowe tarcze - medale oraz słodki poczęstunek. Pierwszoklasistów o swoim wsparciu zapewnili uczniowie klas starszych przekazując im w prezencie kredę i ołówki.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia!!!

Zapraszamy do oglądania zdjęć autorstwa pana Damiana Szymuli: https://photos.app.goo.gl/KRvdhXXE9HTwdC6H6