foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

I znów szkoła jest szkołą…

Po feriach uczniowie klas I – III wrócili do szkoły. Radośni i uśmiechnięci chętnie zasiedli w szkolnych ławkach.  Pytanie, czy chcieli wrócić do szkoły, we wszystkich klasach wyzwalało gromkie i radosne TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!! Wszyscy się cieszą! Szkoła znów tętni życiem……. Lekcje w klasie…… hurrrrra!!!!    Po miłym powitaniu, zabieramy się do pracy!!! 

Łączyliśmy się   także z uczniami klas IV – VII na  Microsoft Teams.

Na ich powrót do szkoły jeszcze musimy poczekać!

Zapewniamy, że czekamy także na WAS, drodzy uczniowie i nauczyciele! 

Efektywnej nauki i miłych spotkań on–line!

Do zobaczenia!