foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

NOWA PRACOWNIA KOMPUTEROWA !!!
Wielka radość wśród uczniów i nauczycieli!

Pracownia informatyczna w sali 26 zyskała nowe życie. Dzięki cennemu darowi
z Firmy GRANA sp. z o.o. SKAWINA, w pracowni komputerowej stanęło 12 nowych zestawów o wysokim standardzie (komputery, monitory, klawiatury, myszki).

W oficjalnym otwarciu nowej pracowni (oczywiście w reżimie sanitarnym) uczestniczyli przedstawiciele Firmy GRANA p. Lucyna Główczak - Brand Menager, p. Tomasz Kaczmarczyk - Szef Personalny, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Witold Grabiec, Dyrektor – Elżbieta Gutierrez, p. Janusz Nowak - wicedyrektor i opiekun pracowni oraz przedstawiciele uczniów klas trzecich: Alicja Ostafin, Michał Morawa (IIIA), Amelia Babiuch, Bartłomiej Styczeń (IIIB).

Zafascynowani technologią komputerową i nowymi możliwościami uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w programowaniu w Scratch, a dumna z nowej pracowni Dyrektor Elżbieta Gutierrez serdecznie podziękowała przedstawicielom Firmy GRANA za wsparcie szkoły 25 zestawami komputerów (poza pracownią komputerową zostaną wykorzystane w poszczególnych klasopracowniach do celów edukacyjnych), wręczając Darczyńcom CERTYFIKATY WIELKIEGO SERCA, Podkreśliła też, że nowe komputery z profesjonalnym oprogramowaniem dają uczniom i nauczycielom szerokie spektrum możliwości edukacyjnych. To wielki krok w przyszłość !

Dyrektor złożyła także podziękowania Burmistrzowi Miasta i Gminy Skawina Norbertowi Rzepisko za pomoc w kontaktach z Firmą GRANA.

29 stycznia 2021 r to ważny dzień w historii szkoły. Nie tylko udało się pozyskać nowy,i wysokiej jakości sprzęt komputerowy lecz, jak zadeklarował pan Tomasz Kaczmarczyk, szkoła zyskała w FIRMIE GRANA wielkiego sojusznika szkoły na PRZYSZŁOŚĆ !

Ciesząc się, życzymy sobie DOBREJ WSPÓŁPRACY!!!

Fotorelacja dostępna jest tutaj.
Wideorelacja dostępna jest  tutaj.