foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Narciarskie sukcesy

VIII Liga Szkół Krakowskich 2021 w narciarstwie - wystartowała. Celem zawodów jest popularyzacja narciarstwa sportowego wśród dzieci i młodzieży. W pierwszych zawodach w cyklu rozegranych w Białce Tatrzańskiej na starcie stanęło 120 zawodników. W swoich grupach zaprezentowali się świetnie nasi uczniowie zajmując: 3mc Mateusz Kapała z 3b, 5mc Patryk Kapała i 7mc Bogdan Przebinda obaj z 6a. Gratulujemy i życzymy następnych sukcesów sportowych.

 

Więcej na: link  https://www.facebook.com/SP3Skawina