foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu


Konkurs biblioteczno-świetlicowy.

W czasie zabawy karnawałowej rozdano nagrody w konkursie bibliotecznym „Jesteśmy twórcami katalożku ilustrowanego dla dzieci” , w akcji czytelniczo-fotograficznej „Ja czytam” oraz konkursie świetlicowym „Na najładniej ozdobioną maskę karnawałową”.

 

W ramach konkursu uczniowie wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem.  Rozwijali swoje umiejętności czytelnicze i plastyczne. W konkursach wzięli udział uczniowie z klas I-III. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.

 Zapraszamy do galerii