foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Niech żyje bal!!! Zabawa karnawałowa w szkole!

Tradycyjnie, tuż po feriach, odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. W nieco innej formule ze względu na obostrzenia sanitarne zabawy odbyły się w klasach. W czwartek 11 lutego od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.

Szkolny korytarz wyglądał inaczej niż zwykle, a sale lekcyjne zamieniły się w prawdziwe sale balowe. Udekorowane kolorowymi balonami, łańcuchami, błyszczącymi ozdobami zachęcały do szampańskiej zabawy. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, policjantów. Były wróżki, księżniczki i różne stwory. Nie sposób wymienić wszystkich. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom i wychowawcom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Dobra zabawa nieodłącznie związana jest z muzyką, która podrywała dzieci do tańca. Na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek. Nasze pociechy popijały soczki i z wielkim apetytem zajadały pączki, którymi jak co roku WSZYSTKICH uczniów częstowała Rada rodziców. Nie ma nic piękniejszego i cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka, który maluje się podczas zabawy na buziach rozbawionych maluchów.
Do zobaczenia za rok!

Jesteśmy wdzięczni Firmie Dąbrowscy J.M. Piekarnia,
za ufundowanie już po raz kolejny, niesamowicie pysznych, słodziutkich pączków.
DZIĘKUJEMY !!!

link do galerii: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=SP3Skawina&set=a.941391159731846