foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

SMART - to nasz standard!!!

Tablice interaktywne to świetne narzędzie do prowadzenia SMART lekcji. Specjalne oprogramowanie multimedialne pozwala na przeprowadzenie ciekawych zajęć na dowolny temat. Interaktywne ćwiczenia, gry, prezentacje czynią lekcje atrakcyjniejszymi, a przede wszystkim angażują uczniów i wzmacniają efektywność nauki.

Dzięki staraniom Dyrektor Elżbiety Gutierrez i Rady Rodziców nasza baza tablic interaktywnych znowu powiększyła się. Pozyskaliśmy kolejne trzy nowe tablice interaktywne QOMO, a to oznacza, że już we wszystkich klasach I - III uczniowie i nauczyciele pracują interaktywnie. WIELKA RADOŚĆ!!!

 

GORĄCO DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM:

Firmie BERGE LED SKAWINA.

Firmie BAULEITER Sp. z o.o. Sp. K. KRAKÓW.

RADZIE RODZICÓW przy Szkole Podstawowej nr 3 w Skawinie.

Cieszymy się, że mamy tak wielu Przyjaciół Szkoły i tak prężnie działającą RADĘ RODZICÓW!

Miło nam też zauważyć, że wśród darczyńców znalazł się absolwent Gimnazjum nr 2 w Skawinie,
pan Wojciech Mincberger szef BERGE LED.

Wszyscy darczyńcy, wraz z p. Katarzyną Okarmus Przewodniczącą Rady Rodziców odebrali podziękowania, gromkie oklaski okraszone dużym uśmiechem uczniów i CERYFIKATY WIELKIEGO SERCA, które wręczyła Dyrektor Szkoły.

SMART lekcje już trwają!!!

Link do fotogalerii dostępny tutaj.