Młodzi matemtycy na START

25 lutego w naszej szkole odbył się ALFIK MATEMATYCZNY. W tym roku brali w nim udział TYLKO uczniowie klas I-III z uwagi na naukę w trybie stacjonarnym. Starsi koledzy czekają na swój czas, lepszy czas .... W szranki stanęło 20 uczniów, którzy z dużym skupieniem rozwiązywali zadania konkursowe przez 75 minut.

Dzieci musiały wykazać się sprytem, pobudzić wyobraźnię i logiczne myślenie. Wszyscy trzymaliśmy za nich kciuki!!! Teraz, wraz z uczniami, będziemy oczekiwać na wyniki, które z pewnością będą satysfakcjonujące zważywszy na wkład pracy włożony w przygotowania do konkursu!

Foto dostępne tutaj.