Narciarskie sukcesy naszych uczniów

10 marca w Białce Tatrzańskiej odbyły się ? MISTRZOSTWA SZKÓŁ KRAKOWSKICH
w narciarstwie alpejskim.

Celem zawodów była popularyzacja i upowszechnienie aktywnego wypoczynku na nartach, integracja środowiska narciarskiego oraz podnoszenie poziomu narciarstwa powszechnego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Patryk Kapała z 6a oraz Mateusz Kapała 3b. Chłopaki zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując miejsca Patryk 5mc, a Mateusz 12mc.  ??? Nasza szkoła została sklasyfikowana na XVmc, na 56 szkół które wzięły udział w zawodach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej na fB - link