foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Narciarskie sukcesy naszych uczniów

10 marca w Białce Tatrzańskiej odbyły się 🏆 MISTRZOSTWA SZKÓŁ KRAKOWSKICH
w narciarstwie alpejskim.

 

 

Celem zawodów była popularyzacja i upowszechnienie aktywnego wypoczynku na nartach, integracja środowiska narciarskiego oraz podnoszenie poziomu narciarstwa powszechnego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Patryk Kapała z 6a oraz Mateusz Kapała 3b. Chłopaki zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując miejsca Patryk 5mc, a Mateusz 12mc.  👏👏👏 Nasza szkoła została sklasyfikowana na XVmc, na 56 szkół które wzięły udział w zawodach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej na fB - link