foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

NAUKA ZDALNA DLA WSZYSTKICH KLAS

22 marca 2021r. - 11 kwietnia 2021 r.

Sekretariat szkoły czynny w godz. 8.00 – 14.00 
Prosimy o ograniczenie kontaktów bezpośrednich, jeśli możliwe jest załatwienie sprawy
  telefonicznie: 12 276-76-56  lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do 11 kwietnia uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie.
Zmiana w funkcjonowaniu szkół i placówek wprowadzona jest z powodu pogarszającej się w kraju sytuacji epidemicznej.
Do zobaczenia na MICROSOFT TEAMS.

Uwaga!

Zgodnie z § 2d. 1. Rozporządzenia MEiN z dnia 18 marca 2021r. w okresie nauki zdalnej szkoła jest obowiązana prowadzić działalność opiekuńczą dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Rodzice dziecka, którzy chcą korzystać z opieki, wnioskują do dyrektora szkoły o objęcie ich dziecka opieką. Dyrektor szkoły umożliwia dzieciom objętym opieką, o której mowa w ust. 1, realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły.