foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Kolorowe skarpety

19 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kolorowej Skarpety. Uczniowie wraz z nauczycielami mieli na sobie skarpety, ale NIE DO PARY. Nawiązaliśmy w ten sposób do Światowego Dnia Zespołu Downa. Jego data nie jest przypadkowa – dzień 21 marca wiąże się z istotą zaburzenia – trisomią 21 chromosomu, a kolorowe skarpety to symbol solidaryzowania się z chorymi na ZD. Ponadto ogłosiliśmy wyniki konkursu biblioteczno-logopedycznego „Skarpeta nie do pary”.

Wpłynęło mnóstwo pięknych prac! Wszystkim biorącym udział dziękujemy, a zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

I miejsce - Oliwier Frąc - kl. 2 a
II miejsce - Hania Kierepko - kl. 1 a
III miejsce - Anzhelika Kasshchyk oraz Milan Dyśko - kl. 2 a

Wyróżnienia:

Wiktoria Rzemieniec - kl. 3 a
Kamil Redisz - kl. 3 a
Natalia Jezior - kl. 2b
Marek Rzemieniec - kl. 1 b

Fotorelacja dostępna TUTAJ.