Kolorowe skarpety

19 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kolorowej Skarpety. Uczniowie wraz z nauczycielami mieli na sobie skarpety, ale NIE DO PARY. Nawiązaliśmy w ten sposób do Światowego Dnia Zespołu Downa. Jego data nie jest przypadkowa – dzień 21 marca wiąże się z istotą zaburzenia – trisomią 21 chromosomu, a kolorowe skarpety to symbol solidaryzowania się z chorymi na ZD. Ponadto ogłosiliśmy wyniki konkursu biblioteczno-logopedycznego „Skarpeta nie do pary”.

Wpłynęło mnóstwo pięknych prac! Wszystkim biorącym udział dziękujemy, a zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

I miejsce - Oliwier Frąc - kl. 2 a
II miejsce - Hania Kierepko - kl. 1 a