foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

"Wiosna tuż, tuż..."

W oczekiwaniu na wiosnę w świetlicy szkolnej zorganizowano mini konkurs "Wiosna tuż, tuż..." Przedmiotem konkursu była praca plastyczna przedstawiająca wiosnę lub jej zwiastuny.

Nagrodzone prace wykonali: Ania Bury 2b, Wiktoria Rzemieniec 3a i Kacper Sotwin 1a. Na wyróżnienie zasłużyły prace Małgosi Krupy 1a i Wiktorii Smęder 3a. Cieszymy się, że prace do szkoły dostarczyły też uczennice klasy 7a - Iwetta Bywalec, Weronika Fliszewska i Julia Wincencik.

Wszystkie prace są radosne i bardzo kolorowe, dzięki temu w szkole zapachniało wiosną. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplomik. Dziękujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach świetlicowych.

Fotorelacja dostępna TUTAJ.