Liliana Kościelniak zwyciężyła!!!

26 III 2021r. w Izbie Pamięci Narodowej Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Skawinie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego „Pamiętamy o Niepodległej” pod hasłem „Józef Piłsudski – żołnierz, polityk, mąż stanu”.

Konkurs zorganizowany był przez Niezależny Związek Harcerstwa „Czerwony Mak” oraz Stowarzyszenie „Ułana Karpackiego” pod honorowym patronatem burmistrza Miasta i Gminy Skawiny - Norberta Rzepisko. Główną nagrodę ?? w kategorii klas I – III otrzymała uczennica naszej szkoły Liliana Kościelniak z klasy 2b.