UCZNIOWIE KLAS I - III oraz IV-VII
WRACAJĄ DO SZKOŁY !

Miło nam poinformować, że już wkrótce wszyscy uczniowie będą mogli uczyć się stacjonarnie w szkole.
Zmiany, które zapowiedziano w kontekście powrotu dzieci do szkół przedstawiają się następująco:

• 4 maja – powrót uczniów klas 1-3 do nauki stacjonarnej, (w tym, zajęcia specjalistyczne, zajęcia pozalekcyjne, robotyka).

• 15 maja – uczniowie klas 4-7 nauka hybrydowa.

• 29 maja – nauka stacjonarna dla wszystkich klas.

17.05 18.05 19.05 20.05 21.05 24.05 25.0 26.05 27.05 28.05

IVA X X   X X X X   X X
VIA X X X     X X X
VIIA     X X X     X X X

X- oznacza naukę stacjonarną w szkole

Przypominamy, że nauka w szkole odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Uczniów obowiązują wyznaczone strefy, zachowanie dystansu, maseczki podczas dowozu i w szkole
w przestrzeniach wspólnych (szatnia, korytarze, biblioteka) oraz dezynfekcja i mycie rąk.

DRODZY UCZNIOWIE - CZEKAMY NA WAS !!!