foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Radosne świętowanie Dnia dziecka

W SP3 odbył się Piknik pod hasłem „W poszukiwaniu szczęścia – żyjemy zdrowo i aktywnie, nie zapominając o książce”. Impreza była podsumowaniem różnych programów realizowanych w trakcie roku szkolnego. „W poszukiwaniu szczęścia” to tytuł tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Poszukiwaliśmy szczęścia poprzez zdrowy styl życia.

Piknik rozpoczął się zdrowym śniadaniem na trawie, podczas którego uczniowie jedli warzywne przekąski i kolorowe kanapki przygotowane przez panie z naszej kuchni. Nie zabrakło też aktywności fizycznej. Odbyły się międzyklasowe rozgrywki sportowe na boisku szkolnym. Uczniowie współzawodniczyli w różnych konkurencjach: przeciąganie liny, skoki w workach, rzut do celu, podbijanie piłki ręcznikiem. Konkurencje sportowe dostarczyły dużo pozytywnych emocji i uśmiechu. Szczególną radość wywołało przeciąganie liny przez nauczycieli. Podczas Pikniku uczniowie słuchali muzyki w wykonaniu pana R. Budzynia oraz czytali i prezentowali swoje ulubione książki. Wspólne spotkanie było tez okazją do wręczenia dyplomów i nagród w konkursie „Moja zdrowa, wiosenna i patriotyczna kanapka”. Nagrodzono również najlepszych klasowych czytelników. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulacje od pani dyrektor otrzymali również najlepsi matematycy – uczestnicy Międzynarodowego Konkursu Kangur. Dzień Dziecka uświetniły występy taneczno – wokalne klas. Piękna i słoneczna pogoda oraz wspaniała atmosfera spowodowała, że wszyscy świetnie się bawili!!!!

Galeria zdjęć dostępna tutaj