foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Kolejny sukces naszych matematyków!

 

22 kwietnia 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXX edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. W konkursie wzięło udział 21 uczniów, którzy nie boją się wyzwań i stawiają na matematykę. Zadania są o zróżnicowanym stopniu trudności i część jest naprawdę trudnych, wymagających logicznego myślenia i wiedzy ponad program swojej klasy.

 

 

 

 

 

 

A oto uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki:

W kategorii „Żaczek”

Jan Migo kl. 2b – wynik bardzo dobry

Tomasz Wącior kl. 1b – wyróżniony

W kategorii „Kadet”

Olga Ostafin kl. 7a – wyróżniona

Gratulujemy wszystkim osiągniętych rezultatów – wiemy, że łatwo nie było!