PIERWSZAK w TRÓJCE - wyprawka 2022

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie
przekazuje informacje dotyczące organizacji nauki w szkole uczniów,
którzy od 1 września 2022r. rozpoczną naukę w klasach PIERWSZYCH.

1. Szkoła zapewnia uczniom zestaw bezpłatnych podręczników i ćwiczeń (wrzesień 2022r.) Do kupienia we własnym zakresie będzie tylko podręcznik do religii, który nie podlega subwencjonowaniu. (Podręcznik do religii: „Bóg jest naszym ojcem”, Wydawnictwo św. Stanisława).

2. Prosimy o skompletowanie wyprawki szkolnej dla uczniów, zgodnie z wytycznymi: WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY (link),
(wrzesień 2022).

3. Listy klas pierwszych będą ogłoszone 26 sierpnia 2022r.

4. Informacje o rozpoczęciu roku szkolnego będą dostępne na stronie internetowej szkoły 26 sierpnia 2022r.

5. Informujemy, że szkoła zapewni Program adaptacji uczniów w nowym środowisku szkolnym
(zgodnie z rozpoznanymi potrzebami dzieci, wrzesień - październik 2022 r.).

6. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego 2022/2023 zostaną omówione podczas spotkania 1 września 2022 r.

1. „Jak będzie zorganizowana nauka w klasach pierwszych ?”.
2. E - dziennik w komunikacji szkoła - uczeń - rodzice.
3. Zajęcia pozalekcyjne –„Jak rozwijać zdolności i zainteresowania uczniów?”.
4. Organizacja świetlicy, stołówki i dowozu uczniów do szkoły.
5. Pomoc psychologiczno – pedagogiczna (pedagog, psycholog, logopeda).
6. Bezpieczeństwo uczniów.

Dzisiaj, życząc udanych wakacji i zdrowia, zapewniamy, że już na WAS czekamy !!!

Zapraszamy na „WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE”.

DO ZOBACZENIA !!!
Elżbieta Gutierrez Dyrektor