Integracja ważna rzecz!

W dniach 2 i 3 września uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach adaptacyjno - integracyjnych. Mieli okazję opowiedzieć o wakacjach, przedstawić swoje plany na rozpoczynający się rok szkolny. Uczestniczyli w grach zespołowych w sali lekcyjnej jak również w terenie. Mogli poznać tajniki uczenia się na różne sposoby.

Pracowali metodą projektu realizując tematy " How are you?", "Szkoła - eksperyment?", "Jak się uczyć ", czy "Zaczynamy... - znowu razem". Owocem wspólnie spędzonych chwil stały się plakaty na temat tego, czego uczniowie oczekują od szkoły, co mogą jej dać oraz "łapki" z serdecznościami. Warto było..

Fotorelacja dostępna jest TUTAJ.