foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

 

Szkoła moich marzeń

 

W związku ze zbliżającym się wielkim świętem naszej szkoły , jakim jest nadanie jej sztandaru, proponujemy wszystkim uczniom klas 1-8 wzięcie udziału w konkursie "Szkoła moich marzeń". Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczacymi konkursów.

SZKOŁA MOICH MARZEŃ

Konkurs ten będzie się odbywać w dwóch kategoriach:

1.konkurs plastyczny (dla uczniów klas 1-8)

2. konkurs literacki (dla uczniów klas 3-8)

Celem tego konkursu jest pokazanie, o jakiej szkole marzą uczniowie, co chcieliby w niej zmienić, co sami mogą jej dać.

Prace plastyczne wykonane farbami lub kredkami na formacie A4 lub A3, makiety, wyklejanki należy składać do swoich wychowawców (uczniowie klas 1-3) lub do pani Agnieszki Król (uczniowie klas 4-8) do dnia 5 października.

Prace literackie (opisy, opowiadania, listy) napisane odręcznie na kartkach w szeroką linię należy przynieść do pani Aleksandry Mioduszewskiej do dnia 30 września.

 

Drugi konkurs, jaki proponujemy także z tej okazji, to WYWIAD z mamą, tatą, babcią, dziadkiem lub inną osobą na temat:

Z CZYM KOJARZY CI SIĘ SŁOWO „SZTANDAR”?

Wywiad może zostać nagrany (minimum 2 minuty rozmowy) lub zapisany.

Należy napisać, kto przeprowadza wywiad i z kim.

Zapisane lub nagrane wywiady należy dostarczyć do pani Aleksandry Mioduszewskiej do 5 października

Osoba przeprowadzająca wywiad powinna wcześniej zastanowić się, o co chce zapytać, przygotować sobie pytania, a także reagować na to, o czym mówi rozmówca.