foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

NA POCZĄTKU BYŁO DRZEWO... 

Święto Drzewa przypada na 10 października i w Polsce obchodzone jest już od kilkunastu lat. Drzewa od najdawniejszych czasów fascynowały ludzi. Ze względu na ich długowieczność i pozytywne znaczenie często przypisywano im magiczną moc. 

 

W naszej szkole również obchodziliśmy Święto Drzewa. Projekt prowadziła p. Ania składał się z części teoretycznej, czego efektem są piękne plakaty i postery o znaczeniu drzew oraz części praktycznej - grze terenowej "Tropiciele drzew", w której uczniowie musieli wykazać się wiedzą, spostrzegawczości i sprytem. Teraz już żadne drzewo w skawińskim parku miejskim nie będzie anonimowe.

 

link do galerii: 
https://www.facebook.com/SP3skawina/photos/pcb.1097245277479766/1097242990813328