NA POCZĄTKU BYŁO DRZEWO...

Święto Drzewa przypada na 10 października i w Polsce obchodzone jest już od kilkunastu lat. Drzewa od najdawniejszych czasów fascynowały ludzi. Ze względu na ich długowieczność i pozytywne znaczenie często przypisywano im magiczną moc.

W naszej szkole również obchodziliśmy Święto Drzewa. Projekt prowadziła p. Ania składał się z części teoretycznej, czego efektem są piękne plakaty i postery o znaczeniu drzew oraz części praktycznej - grze terenowej "Tropiciele drzew", w której uczniowie musieli wykazać się wiedzą, spostrzegawczości i sprytem. Teraz już żadne drzewo w skawińskim parku miejskim nie będzie anonimowe.

link do galerii: