Przegląd pieśni patriotycznych...

... w ramach obchodów Święta Niepodległości był kontynuacją w naszej szkole radosnego świętowania NIEPODLEGŁOŚCI. W sali gimnastycznej zebrali się odświętnie ubrani uczniowie, którzy razem zaśpiewali hymn w obecności Pocztu Sztandarowego, wysłuchali krótkiego rysu historycznego przybliżającego dni odzyskania niepodległości.

Na zakończenie każda klasa odśpiewała przygotowaną przez siebie pieśń patriotyczną. Często do jej śpiewania przyłączali się inni uczniowie oraz nauczyciele. Uczniowie pokazali, że są ich barwami i że kochają swoją Ojczyznę. Wszystkie klasy zostały przez uczniów świątecznie udekorowane symbolami narodowymi. Uczniowie chcą poznawać historię i cieszyć się z niepodległości.

Fotorelacja dostępna jest TUTAJ.
Przegląd pieśni patriotycznych jest tutaj
Szkoła do hymnu 2021 godzina 11:11 jest tutaj