foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Alfik matematyczny

24 listopada 2021 roku 60 ŚMIAŁKÓW naszej szkoły przystąpiło do XXVII Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK MATEMATYCZNY. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Zadania konkursowe nie wymagają dużej wiedzy szkolnej, raczej sprytu, wyobraźni i logicznego kojarzenia faktów. Nauczyciele, rodzice, ale także koledzy i koleżanki z klasy trzymali mocno ✊✊✊✊ za powodzenie naszych MŁODYCH MATEMATYKÓW! Gratulujemy determinacji i zapału z jakim podeszliście do rozwiązywania zadań!
 
Z niecierpliwością czekamy na wyniki!