Alfik matematyczny

24 listopada 2021 roku 60 ŚMIAŁKÓW naszej szkoły przystąpiło do XXVII Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK MATEMATYCZNY. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Zadania konkursowe nie wymagają dużej wiedzy szkolnej, raczej sprytu, wyobraźni i logicznego kojarzenia faktów. Nauczyciele, rodzice, ale także koledzy i koleżanki z klasy trzymali mocno ✊✊✊✊ za powodzenie naszych MŁODYCH MATEMATYKÓW! Gratulujemy determinacji i zapału z jakim podeszliście do rozwiązywania zadań!

Z niecierpliwością czekamy na wyniki!