foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

PAMIĘTAJMY, ŻE JUŻ WKRÓTCE

DZIEŃ BABCI (21 stycznia) oraz DZIEŃ DZIADKA (22 stycznia)

 

Nie zapomnijcie złożyć życzeń swoim babciom

i dziadkom!

A może zrobicie im jakąś niespodziankę?

Samorząd Uczniowski ogłasza

KONKURS NA FOTOGRAFIĘ

„DZIEŃ Z BABCIĄ I(LUB) DZIADKIEM”

Zaplanujcie jakiś ciekawy dzień ze swoimi babciami i dziadkami. Zróbcie zdjęcie, wywołajcie je lub wydrukujcie i po feriach przynieście do szkoły. Pokażemy je wszystkim uczniom i pracownikom, a najciekawsze zostaną nagrodzone.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI