foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

KONKURS FOTOGRAFICZNY
„DZIEŃ Z BABCIĄ I DZIADKIEM”

W piątek 25 lutego 2022 roku odbyło się w naszej szkole podsumowanie konkursu fotograficznego „Dzień z Babcią i/lub Dziadkiem”. W konkursie wzięło udział czternaścioro uczniów z klas I-IV.

Wśród dostarczonych zdjęć były takie, które przedstawiały aktywne sposoby spędzania wolnego czasu z dziadkami, a także ukazujące rodzinne spotkania. Na wszystkich było widać wzajemną miłość dziadków i wnucząt. Wszystkim uczniom i ich Dziadkom dziękujemy za udział w tym konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

Byli nimi:

1. Miejsce – Olga Szarańska z klasy 1b

2. Miejsce – Karol Papież z klasy 1b

3. Miejsce – Natalia Jezior z klasy 3b

Wyróżnienia otrzymali: Lena Kaczor z klasy 1b, Ignacy Myśliwiec z klasy 3a i Zosia Koźlik z klasy 1a.

Galeria:   LINK