foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

STYPENDYSTKI
BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKAWINA

29 kwietnia w gabinecie Pani Dyrektor dwie uczennice klasy 8a: Olga Ostafin i Maja Turek otrzymały gratulacje od Burmistrza Miasta i Gminy Skawina pana Norberta Rzepiski za osiągniecie najlepszych wyników w nauce w I okresie roku szkolnego 2021/2022.

  Wraz z gratulacjami popłynęły tez nagrody pieniężne!

  Przypomnijmy, że dziewczęta uzyskały w I okresie średnią 5,36!

  My także serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  A wszystkich uczniów szkoły zachęcamy do brania przykładu i pójścia w ślady starszych koleżanek. Powodzenia!

Galeria dostępna TUTAJ.