foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Turniej Gier Planszowych 🏆🎲♟️

W środę 11 maja 2022r. uczniowie klas I-III wzięli udział w Turnieju Gier Planszowych zorganizowanym przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 154 w Krakowie.

"Planszaki z Niecałej" pokazały nam współczesne gry planszowe, które wciągnęły naszych uczniów i zapewniły Im wiele pozytywnych emocji. Na koniec wśród wszystkich uczestników Turnieju zostały rozlosowane nagrody w postaci gier planszowych oraz kubków z logo Organizatora.

Serdecznie gratulujemy szczęśliwcom oraz wszystkim uczestnikom zabawy👏👏 i jeszcze raz gorąco dziękujemy Organizatorowi za przybycie do naszej Szkoły, wspaniałe zajęcia oraz przekazane nagrody ❤️.

 

Zapraszamy do fotorelacji:  LINK