foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

 

Gminny Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim - mamy III miejsce!

Dnia 12 maja 2022r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Skawinie odbył się Gminny Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim „ Read Laud Contest”. W konkursie wzięło udział aż dwudziestu trzech uczestników z dwunastu szkół naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali Kamila Tobiasz z klasy Va oraz Kacper Szymula z klasy 7a.

Zadaniem uczniów było  przeczytanie przygotowanego wcześniej fragmentu tekstu z literatury pięknej. Podczas oceny jury brało pod uwagę poprawną wymowę i intonację, płynność czytania oraz właściwą interpretację tekstu. Wszyscy uczestnicy byli doskonale przygotowani, a o zwycięstwie zdecydowały minimalne różnice w ilości zdobytych punktów. Nasza uczennica Kamila Tobiasz zajęła III miejsce. Gratulujemy serdecznie!!!  Życzymy dalszych sukcesów :)