foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Szkolny Konkurs Ekologiczny 

W drugiej połowie maja w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ekologiczny „Z ekologią przez codzienność ", w którym wzięły udział wszystkie klasy młodsze. Konkurs składał się z dwóch etapów: klasowego i szkolnego, a jego tematyka obejmowała zasady segregacji odpadów oraz recykling♻️.

Uroczyste rozdanie Dyplomów oraz Nagród, w tym głównych w postaci Voucherów do CKiS w Skawinie odbyło się 1 czerwca podczas Pikniku czytelniczego w naszej szkole z rąk szkolnych Organizatorów oraz Ekodoradzy Gminy Skawina - Pana Krzysztofa Szulady.

Konkurs został sfinansowany w ramach „Projektu zintegrowanego LIFE w zakresie wdrażania Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska  

w zdrowej atmosferze  – LIFE 14 IPE PL 021/LIFE IP MAŁOPOLSKA”.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom konkursu ??

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia ?