foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Piknik Rodzinny w SP3
To była zabawa !

4 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Licznie zebranych uczniów, rodziców i gości powitała i zaprosiła do wspólnej zabawy pani Dyrektor Elżbieta Gutierrez, pan Dyrektor Janusz Nowak oraz pani Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Okarmus.

 

 

Piknik rozpoczęli uczniowie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne, dedykując je licznie zgromadzonym rodzicom. Na wszystkich uczestników pikniku spacerujących od stoiska do stoiska, czekała moc atrakcji, wrażeń dobrej zabawy, a nawet trochę rywalizacji. Na przekór trochę niesprzyjającej piknikowi pogodzie, wszyscy bawili się wyśmienicie.

 

 

W polowym „saloniku kosmetycznym” oferowano najmłodszym malowanie twarzy,   przepiękne tatuaże i warkoczyki, w kącikach przyrodniczym i „rodzinnym” edukację przyrodniczą, ekologiczną, zagadki, rebusy, quizy rodzinne, rysowanie kredą na asfalcie. Na boisku szkolnym odbyły się klasowe rozgrywki sportowe: przeciąganie liny, rzut do celu, wyścigi w workach. Można było również spróbować swoich sił w rzucie podkową do celu. Wspaniałą atrakcją było także „zwiedzanie” wozu strażackiego OSP Rzozów oraz nauka pierwszej pomocy pod czujnym okiem strażaków. Popularnością cieszyła się także loteria fantowa, w której każdy los wygrywał.

Zapachem i różnorodnością smakołyków przyciągały wszystkich stoiska gastronomiczne z pysznym bigosem p. Dorotki, grillowanymi kiełbaskami, zapiekankami, goframi oraz ciastem, które serwowali Rodzice. Była też wata cukrowa, lody i ….”piernikowe drzewo”. Smakołyki przygotowali rodzice oraz panie ze szkolnej stołówki. Wyśmienita kuchnia!

Ogromne emocje towarzyszyły wszystkim podczas losowania nagród głównych loterii. Szczęśliwcy odebrali bony pieniężne (300zł i 2 x po 100zł ), rodzinne vouchery na basen, vouchery kosmetyczne, kartę podarunkową do salonu „Agata S. A.” a nawet kilka voucherów na podwójne frytki belgijskie.

Kończąc wspaniałą imprezę dyrektor Elżbieta Gutierrez pogratulowała wszystkim wspaniałej zabawy, rywalizacji i wspólnie spędzonego

czasu oraz podziękowała gorąco całej społeczności szkolnej, wszystkim Darczyńcom, w tym Radzie Rodziców 

za wspaniałą organizację i ogromne zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie tak wspaniałego przedsięwzięcia.

Dziękujemy Pani Becie Kapała za relację FOTOGRAFICZNĄ oraz Panu Ireneuszowi Milcowi FOTO

Dziękujemy WSZYSTKIM !

 

SPONSORZY I DARCZYŃCY

 1. Bank Spółdzielczy   w Skawinie
 2. Centrum Kultury i Sportu w Skawinie
 3. Salon  AgataS.A.
 4. F.H. U. JOMAR s.c. M.K.  Krzysztof   Droździewicz
 5. STUDIO URODY  - Iwona Mazurkiewicz
 6. PERMANENT  MAKE UP - Paulina   Barcikowska  - Drozd
 7. Kurczak  z Rożna  Frytki  Belgijskie  (przy  placu targowym)
 8. p. Agnieszka Bębenek
 9. p. Klaudia Szymula
 10. p. Filip  Lesiak
 11. RODZICE

KLASA 1A

1.

Zofia Kasiarz-Ożóg

 

2.

Katarzyna Koźlik

 

3.

Zofia Cacała

1a i 3a

4.

Agnieszka Grzybczak

 

5.

Magdalena i Jarosław Bogacz

 

6.

Izabela Piekarczyk-Kawa

1a i 4b

KLASA 1B

1.

Katarzyna i Janusz Okarmus

1b i 8a

2.

Magdalena Krupa

 

3.

Monika Musiał

 

4.

Małgorzata Kotula

1b i 4a

5.

Marta Kaczor

 

6.

Papież Katarzyna

 

KLASA 2A

1.

Karolina Ożóg

 

2.

Joanna i Marcin Kierepko

 

3.

Monika i Rafał Szuman

 

4.

Anna Majdzik

 

5.

Barbara Karaś

2a i 3b

KLASA 2B

1.

Seraczyn Marzena

 

2.

Hynek Małgorzata

 

3.

Wyka Izabella

 

KLASA 3A

1.

Monika i Łukasz Birówka

 

2.

Magdalena Lasek

 

KLASA 3B

1.

Kamila Józefczyk

 

2.

Agata Kościelniak

 

3.

Małgorzata Lamot-Migo

 

4.

Szostakiewicz Katarzyna

 

KLASA 4A

1.

Filip Lesiak

 

2.

Iwona Stokłosa

 

3.

Anna Ostafin

4a i 8a

4.

Joanna Redisz

 

5.

Wiola Liszka

 

KLASA 4B

1.

Małgorzata Godyń

 

2.

Joanna Zalewska

 

3.

Magda Babiuch

 

4.

Kinga Styczeń

 

KLASA 5A

1.

Elżbieta Sala

 

KLASA 7A

1.

Konrad Przebinda

 

KLASA 8A

1.

Monika Piątek

 

2.

Dominika Kowalówka

 

3.

Danuta Wincencik

 

 

 

BARDZO,  BARDZO DZIĘKUJEMY!!!