foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Uroczyste zakończenie rou szkolnego 2021/22   WAKACJE!!!

We wszystkich szkołach w Polsce, 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022 i tym samym rozpoczęły się WAKACJE. W tym szczególnym dniu w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Pani Dyrektor Elżbieta Gutierrez wyróżniła najlepszych uczniów,  laureatów konkursów.

Wręczyła również nagrodę specjalną SOWA dla najlepszego ucznia po pierwszym etapie edukacji.  Nagrodę SOWY otrzymali Natalia Jezior oraz Jan Migo oboje z klasy 3b. GRATULUJEMY!!!

 Był również czas na podziękowania dla nauczycieli i rodziców.  

Foto relacja