foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Bezpieczna droga do i ze szkoły! 

Najważniejsze jest bezpieczeństwo! Dlatego w świetlicy szkolnej oraz na lekcjach techniki w klasach 4 przez cały wrzesień odbywały się zajęcia poświęcone temu zagadnieniu. 

 

Podczas zajęć uczniowie poznali i utrwalili zasady zachowania się na drodze i przechodzenia przez jezdnię. Poznali różne rodzaje znaków drogowych, oglądali ich modele, w ramach zajęć manualnych wykonali wybrane z nich. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry i zabawy tematyczne m.in. makieta uliczna - „Dobre wychowanie & Znaki drogowe” oraz „Kapsle uliczne”. Na technice - lekcja w terenie uczniowie klas 4a i 4b przede wszystkim przypominali sobie zasady przechodzenia przez jezdnię. Już wiedzą co to jest CPR i do czego służy stacja naprawcza:) BRAWO MY

 

link do galerii