foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Dzień Postaci z Bajek  
Przerwa na czytanie  

W tym roku Dzień Postaci z Bajek został połączony z Ogólnopolską Akcją Przerwa na Czytanie.
Uczniowie przebrali się za swoje ulubione postaci z bajek oraz przynieśli swoją ulubioną bajkę by ją poczytać na przerwie. 

Każdą klasę odwiedziły postacie bajkowe, które jak się okazało przynosiły do klas słodkości. Przeprowadzono quiz ze znajomości bajek. Akcja #PrzerwanaCzytanie ma na celu promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, integrowanie środowiska szkolnego, pokazywanie uczniom, że czytanie jest ciekawe oraz zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu. 

#bajki #czytamy #biblioteka #przerwanaczytanie

 

link na fb