foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

RUCH I ZDROWE ODŻYWIANIE TO MOJE WYZWANIE

W naszej szkole w klasach trzecich realizujemy program🤸‍♂️⛹️‍♀️ "RUCH I ZDROWE ODŻYWIANIE TO MOJE WYZWANIE”. Program odbywa się we współpracy ze Szpitalem Dziecięcym. Głównym celem jest dążenie do budowania postaw prozdrowotnych, zachęcenie do aktywności fizycznej oraz wsparcie w leczeniu nadwagi i otyłości. 

Nasi podopieczni bardzo chętnie uczestniczą w tych zajęciach, zaliczyliśmy już seminaria edukacyjne - Woda jest ważna dla naszego organizmu oraz Najzdrowsze smaki na talerzu. Obecnie przeszliśmy do działania - rozwijamy aktywność fizyczną!!! Do tego nas nie trzeba zachęcać, a WAS?

link do zdjęć

 

Zakończyliśmy prace z programem "Ruch i zdrowe odżywianie to moje wyzwanie" 😁 realizowanym w klasach trzecich przy współpracy Szpitala Dziecięcego Św. Ludwika w Krakowie. 🏃‍♀️🏃 Jesteśmy wyposażeni w wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz udoskonaliliśmy swoją sprawność fizyczną. Oprócz tych umiejętności teoretycznych i praktycznych mieliśmy wiele ciekawych doświadczeń, rozbudowaliśmy relacje koleżeńskie i poczucie odpowiedzialności za swoje zdrowie. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współpracę, wsparcie we wszystkich działaniach oraz dzielne wypełnianie niezliczonych ankie.

 

link do foto

link do programu