foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

 

Dzień Życzliwości i Pozdrowień oraz Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.

21 listopada obchodziliśmy w szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień oraz Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.

Z tej okazji w szkole zawisły ogromne serca, na których uczniowie i nauczyciele mogli wpisywać miłe słowa: pozdrowienia, podziękowania, uprzejmości dla kolegów i koleżanek, czy też nauczycieli. Miło jest przechodzić obok kolorowych serc, na których widać wiele ciepłych słów przekazanych sobie nawzajem.

  

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka odbyły się lekcje poświęcone temu zagadnieniu, uczniowie mogli obejrzeć filmy na temat ich praw i obowiązków, a na szkolnych korytarzach można przeczytać najważniejsze punkty Konwencji Praw Dziecka. Został też ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Prawa Dziecka Oczami Dzieci”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Wpłynęło ponad 20 prac.

I miejsce zajął uczeń klasy 2b Karol Papież – jury spodobała się niezwykła pomysłowość,

II miejsce zajęła uczennica klasy 2a Zuzanna Kawa,

a III miejsce uczennica klasy 3a Hania Kierepko.

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, świątecznymi pierniczkami, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali także małe świąteczne stroiki.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy wszystkich do brania udziału w kolejnych!