foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Eko lekcja

 

Jakie jest zużycie energii przez wentylator? Czy warto oszczędzać prąd i jak to robić? 🙂

Pan Krzysztof Szulada #ECOdoradca w naszej gminie, prowadził prelekcję edukacyjną. Uczniom z klas 6a i 8a przybliżył projekt gminny "Edukacja uczniów w zakresie ograniczenia zużycia energii elektrycznej w Gminie Skawina" Na zakończenie zajęć wszystkim uczniom wypożyczono miernik do monitorowania zużycia energii w domy. Uczniom życzymy udanych pomiarów, a Panu Krzysztofowi dziękujemy za prelekcją. 👍🤝

#SP3 #ECOdoradca #jesteśmyECO