foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

I Miejsce w Gminnym Konkursie
Read Loud Contest!

Dnia 28 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 4 w Skawinie odbył się Gminny Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim „ Read Loud Contest”. W konkursie wzięło udział dwudziestu dwóch uczestników z jedenastu szkół naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowały Maria Garcia z klasy 4b oraz Kamila Tobiasz z klasy VI a.

Zadaniem uczniów było przeczytanie przygotowanego wcześniej fragmentu tekstu z literatury pięknej. Podczas oceny jury brało pod uwagę poprawną wymowę i intonację, płynność czytania oraz właściwą interpretację tekstu. Konkurencja była naprawdę dużą, gdyż wszyscy uczestnicy byli doskonale przygotowani. Nasza uczennica Maria Garcia zachwyciła jury przepiękną interpretacją fragmentu książki ‘Kubuś Puchatek’. Marysia zajęła I miejsce, chociaż była jedną z najmłodszych uczestniczek konkursu. Również Kamila Tobiasz świetnie przedstawiła przygotowany utwór zdobywając wyróżnienie. Gratulujemy serdecznie!!!