foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

V GMINNY FESTIWAL FORM TEATRALNYCH
„MELPOMENA” ROZSTRZYGNIĘTY

III miejsce Koła Teatralnego ze Szkoły Podstawowej nr 3
WIELKI SUKCES INDYWIDUALNY
WIKTORII RZEMIENIEC z klasy 6a

19 kwietnia członkowie szkolnego koła teatralnego udali się wraz ze swoją opiekunką panią Aleksandrą Mioduszewską do pałacyku „Sokół”, gdzie o godzinie 10 rozpoczęła się gala podsumowująca V Gminny Festiwal Form Teatralnych, który odbył się tydzień wcześniej.

Koło w tym składzie debiutowało na tak poważnej imprezie kulturalnej, dlatego też z wielkim zniecierpliwieniem wszyscy czekali na ogłoszenie wyników. Po krótkich występach artystycznych przewodniczący jury pan Andrzej Morawa ogłosił wyniki. Zaczął od nagród indywidualnych. Przyznano cztery takie nagrody, ale tylko jedna z nich obok przepięknej statuetki i pamiątkowego dyplomu za WYRÓŻNIENIE AKTORSKIE łączyła się dodatkowo ze stypendium w postaci rocznego bezpłatnego uczestnictwa w pracach jednej z grup teatralnych działających przy Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. I właśnie tę nagrodę otrzymała uczennica naszej szkoły WIKTORIA RZEMIENIEC z klasy 6a, która w sztuce „Diabeł w komputerze” brawurowo zagrała tytułowego diabła.

Wiktorii serdecznie gratulujemy i życzymy, aby dalej tak wspaniale rozwijała swój talent i dążyła do spełnienia marzeń!

Do indywidualnego sukcesu Wiktorii dołączył także sukces całego zespołu, który za swoje przedstawienie zdobył III miejsce. Koło otrzymało piękną statuetkę, pamiątkowy dyplom, a poszczególni aktorzy ciekawe upominki.

  

 

Wszyscy bardzo cieszyliśmy się z tych sukcesów. Było nam niezwykle miło, że radość z nami dzielił pan wice dyrektor Janusz Nowak, który był także na tej uroczystości, za co dziękujemy. Członkom koła teatralnego mocno gratulujemy i życzymy, aby nie tracili zapału, by osiągnięty dziś sukces dodał im sił i pozwolił jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła ich talentu. Dla przypomnienia przedstawiamy z imienia i nazwiska wszystkich aktorów i uczestników przedstawienia: Małgorzata Krupa (4a), Ignacy Myśliwiec (5a), Natalia Jezior (5b), Joanna Banach (5a), Tadeusz Kliś (4b), Anna Bury (5b), Wiktoria Rzemieniec (6a), Julia Gołdys (5b), Lena Rojewska (4a). Tańczyły: Hanna Lasek (5a), Liliana Kościelniak (5b), Wiktoria Racut (5b), Lena Piątek (4a). Rolę suflera pełniła Hanna Kierepko (4a), pomagała Iga Wyroba (4a). W atmosferę Rzymu i Wenecji dzięki namalowanym dekoracjom przeniosła nas Hanna Lasek z klasy 5a.

Reżyser, opiekunka koła: Aleksandra Mioduszewska.

 

 

GALERIA CKiS         GALERIA SP3