foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Najlepsi w Gminie.

Nagroda GŁÓWNA 5000zł dla SP3
Rowerowy Maj 2024

Z radością informujemy że nasza Szkoła po raz kolejny wzięła udział w kampanii Rowerowy Maj
z najwyższą frekwencją w Gminie Skawina zdobyliśmy I MIEJSCE
Głównym organizatorem było Miasto Gdańsk, a współorganizatorem Gmina Skawina.
Akcja, której celem jest promocja komunikacji rowerowej i zdrowego trybu życia odbywała się w dniach 6-29 maja 2024.

W tym czasie za aktywny udział przyjeto przyjazd do szkoły minimum 500m, a także przejazdy w okolicy miejsca zamieszkania dla uczniów dojeżdzających autobusem szkolnym do dowolnego celu rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, które trwają minimum 30min.

Szkolni koordynatorzy przedstawili klasom obowiązujące zasady tegorocznej akcji Rowerowy Maj oraz dbali nad prawidłowym przebiegiem kampanii. Klasa 2a może poszczycić sie najwyższą frekwencją w szkole z wszystkich klas. GRATULUJEMY!!! Serdecznie dziekujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w kampanii oraz ich Rodzicom. 

                                                 FILM    GALERIA