foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Gminny Konkurs
Read Loud Contest!

 

Dnia 28 maja Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie po raz kolejny zorganizowałaGminny Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim „ Read Loud Contest”.

 

W konkursie wzięło udział kilkunastu uczestników ze szkół naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowały Amelia Tylek z klasy 5a oraz Nikola Tylek z klasy 7a. Zadaniem uczniów było przeczytanie przygotowanego wcześniej fragmentu tekstu z literatury pięknej. Podczas oceny jury brało pod uwagę poprawną wymowę i intonację, płynność czytania oraz właściwą interpretację tekstu. Konkurencja była naprawdę dużą, gdyż wszyscy uczestnicy byli doskonale przygotowani. Nikola Tylek zachwyciła jury swoją interpretacją fragmentu książki „Evil Genius” Jacka Noela. Nasza uczennica zdobyła II miejsce w konkursie!!!

Gratulujemy serdecznie!!!Gratulujemy również Amelii świetnego występu!!!