Pluszowy Miś - niezwykły przyjaciel z dzieciństwa!

Milutki, kochany, zawsze gotowy do przytulenia. Miś to zabawka towarzysząca dzieciom przez długie lata. Został on doceniony przez dorosłych, którzy pod datą 25 listopada wpisali do kalendarza święto: Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku nasza szkoła również włączyła się w obchody tego święta.

Dzieci z klas 1-2 uczestniczyły wraz ze swoimi ulubionymi pluszowymi misiaczkami w spotkaniu przygotowanym przez koło biblioteczne (uczniów z kl.4 i z kl.5) pod kierunkiem pani bibliotekarki. Dzieci miały okazję poznać historię powstania pluszowej maskotki, uczestniczyć w quizach i zabawach. Podsumowaniem tego dnia było pasowanie przez panią Dyrektor uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej.