Wycieczce do Galerii Figur Stalowych

W dniu 6 lutego klasa 4 wzięła udział w wycieczce do Galerii Figur Stalowych w Krakowie.

Prezentowane są tam rzeźby, wykonane z elementów recyklingu stalowego. Podstawowym budulcem figur jest złom stalowy w postaci kół zębatych, elementów skrzyń biegów, klocków hamulcowych, łańcuchów, przekładni, śrub oraz nakrętek. Uczniowie podziwiali ulubione postaci kreskówek, jak również, mieli okazję wsiąść do najbardziej ekskluzywnych samochodów. To niewiarygodne jak cudowne rzeczy mogą powstać z odpadów.

Na koniec uczniowie brali udział w warsztatach, na których budowali wehikuł czasu. Zabawa była przednia, polecamy wszystkim odwiedzić wystawę!