Wojewódzkie zawody w narciarstwie alpejskim

6 marca 2019 r. dwóch naszych sportowych bohaterów, Dariusz Kamecki i Patryk Kapała z klasy 4a, wystartowało w wojewódzkich zawodach w narciarstwie alpejskim na stoku w Kasinie Wielkiej. Pomimo niesprzyjających warunków jakie panowały na stoku (końcówka sezonu, +10 ° C) uczniowie zdołali ukończyć przejazd, co nie było łatwym zadaniem. W swojej kategorii ostatecznie Patryk uplasował się na 19. pozycji, a Dariusz na 37.

Gratulujemy chłopakom odwagi oraz samozaparcia. I dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły na tak wysokim (ostatnim w hierarchii rywalizacji) etapie zawodów.