Warsztaty wielkanocne z rodzicami.

21 marca na pierwszej godzinie klasa V a miała ciekawą lekcję kreatywności, na którą została zaproszona mama jednej z uczennic – pani Anna Ostafin.

Pani Ania nauczyła uczniów klasy V, jak zrobić wielkanocną ozdobę – wełnianego króliczka. Przyniosła niezbędne materiały, które zostały zakupione z funduszy klasowej Rady Rodziców, i dzieci z ochotą przystąpiły  do pracy.

Formowanie kształtu królika, wypychanie go watą, ozdabianie kokardką
 z dzwoneczkiem, czy dorabianie oczek, noska i przyszywanie ogonka – to czynności, które z radością i wielkim zapałem wykonali wszyscy uczniowie.

Efektem wspólnej pracy było dziesięć wełnianych króliczków, które zostały przekazane przez uczniów na kiermasz wielkanocny.

Serdecznie dziękujemy Pani Ani i zapraszamy na kolejne lekcje wspomagające rozwój naszej kreatywności.

Uczniowie klasy V a

z wychowawczynią