Organizacja pracy dla klas I - V w czasie STRAJKU NAUCZYCIELI

z dnia 15 kwietnia 2019 r.

Szanowni Rodzice,  Drodzy Uczniowie,

Zgodnie z zapowiedzią, pragnę Państwu przekazać nowy komunikat o pracy szkoły w dniach 16 - 17.04.2019 r.

Pomimo kontynuacji akcji protestacyjnej, uwzględniając bieżące uwarunkowania organizacyjne szkoły informuję,
że szkoła może zabezpieczyć w godzinach 7.00- 14.00 zajęcia opiekuńcze większej niż dotychczas liczbie dzieci, szczególnie z klas I – II.

W zależności od tego ilu uczniów będzie w szkole, kuchnia przygotuje albo obiad (być może jednodaniowy) albo suchy prowiant.

Dowóz uczniów zostanie zorganizowany także w ograniczonym zakresie:

Przywóz:                              Odwóz:

· Podgórki: godz. 7.40           11.15
· ul. Krakowska godz. 7.20    11.30

Uczniów klas IV i V prosimy, jeśli to możliwe, o pozostanie w domu.

Przypominam także, że zgodnie z kalendarzem szkolnym, w dniach 18 -23.04. 2019 r.
przewidziana jest „Wiosenna przerwa świąteczna”.

Elżbieta Gutierrez