foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Konkurs na najpiękniejszą palmę

W naszej szkole przed Świętami Wielkanocnymi Rada Rodziców przeprowadziła konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Konkurs został przeprowadzony dla wszystkich klas. Oceniano oryginalność wykonania i wzorowanie się na tradycjach ludowych.  

 

 

 

Klasy, które według komisji wykonały najpiękniejsze prace otrzymały nagrody. Klasy 1a, 1b, 2a, 4a i 5a dodatkowy dzień wycieczkowy do lodziarni i paczkę niespodziankę, klasy gimnazjalne 3a i 3c dodatkowy dzień bez pytania. Nagrodę specjalną od Muzeum Regionalnego w Skawinie otrzymała klasa 4a.  

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a prace uczniów można obejrzeć na wystawie wykonanej z okazji Świąt Wielkanocnych.