foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

„PIERWSZAK W TRÓJCE”

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

Dyrektor oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie zapraszają Rodziców i Uczniów, rozpoczynających naukę 1 września 2019 r. w klasach pierwszych, na spotkanie, które odbędzie się 4 czerwca (wtorek) o godz. 17:00.

 

Podczas spotkania zostaną omówione:

 

1. Organizacja roku szkolnego 2019/2020 - „Jak będzie zorganizowana nauka w klasach pierwszych?”.

2. Wyprawka „pierwszoklasisty”, w tym zestaw podręczników (bezpłatnych).

3. Zajęcia pozalekcyjne – „Jak rozwijać zdolności i zainteresowania uczniów?”.

4. Organizacja świetlicy, stołówki i dowozu uczniów do szkoły.

5. Bezpieczeństwo uczniów.

 

Serdecznie zapraszamy!